Doprava a platba

Nad 1800Kč doprava zdarma

Doprava a platba: 

1. Přepravní služba PPL: Zboží vám bude doručeno do druhého dne od předání dopravci. Při převzetí balíku dopravcem vám přijde sms na telefonní číslo, které jste uvedli v objednávce. Balík vám bude doručen na adresu vámi uvedenou v objednávce. Maximální váha balíku je 20kg, při větší váze objednávky volejte na telefonní číslo uvedené v kontaktech, pak je doprava po domluvě.

 

2. Zásilkovna: Zboží vám bude doručeno na vámi vybranou pobočku Zásilkovny. Jakmile bude balík na vámi zvolené pobočce, přijde vám sms na telefonní číslo uvedené v objednávce. Maximální váha zboží u Zásilkovny je 4,5kg!

 

3. Osobní odběr:  V sídle naší firmy na adrese: Horní Lhotice 39, Kralice nad Oslavou 67572. Zboží můžete zaplatit až na místě, nebo předem na účet.

 

Při převodu na náš účet je dobírka zdarma. Zboží odesíláme až po připsání částky na náš účet. Na platbu čekáme 7dní, po té objednávku stornujeme.

 

Číslo účtu:  6089478349

 

Kód banky:  0800

 

Variabilní symbol: Jako variabilní symbol (VS) uveďte číslo Vaší objednávky.

 

 

   Ceník dopravy:  
   Objednávka do 1800Kč  Objednávka nad 1800Kč
 PPL  99  Zdarma
 Zásilkovna  69Kč  Zdarma
Osobní odběr Zdarma Zdarma

 

 

 

  Ceník dobírky  
  Objednávka do 1800Kč Objednávka nad 1800Kč
Dobírka 29Kč 29Kč
Převodem na účet Zdarma Zdarma

 

 

 

Reklamace: 

 

Reklamaci oznamte na našem e-mailu uvedeným v kontaktech, nebo na telefonním čísle +420 606 929 799.

Pokud bude zásilka porušená při doručení ( roztržená krabice, vysypané zboží), ihned sepište s doručovatelem reklamaci a zásilku nepřebírejte, obratem vám zašleme novou.

Pokud zjistíte porušení zásilky doma při rozbalení (vysypané zboží), zásilku nafoťte a pošlete nám ji zpět na adresu: Jindřich Ulík, Horní Lhotice 39, 67572 Kralice nad Oslavou. Fotky nám zašlete na e-mail uvedený v kontaktech.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.